Osobní přeprava

Naše mezinárodní a vnitrostátní osobní přeprava je Vám k dispozici nonstop, službu si tak můžete kdykoliv objednat a cestovat s námi po celý den. Nabízíme jak jednorázové cesty, tak dlouhodobou spolupráci.

Zajistíme pro Vás, Vaši rodinu, Vaše kolegy či Vaše nadřízené dopravu na přání. Zajistíme odvoz na letiště, dovolenou, firemní večírek, svatbu, rodinnou oslavu, kulturní a sportovní akce a tak dále. Umíme také uspořádat zájezd na přání, takže jsme ideální volbou například pro plánování dámských či pánských jízd.

Nejde nám pouze o přemístění osob, ale snažíme se vytvořit komfortní zážitek plný pohodlí a bezpečnosti. Přepravu osob zajišťujeme vozidly značky Mercedes-Benz, které zahrnují plné výbavy. Samozřejmostí je tak klimatizace, elektrické zásuvky, černá skla, polohovatelná sedadla a velký zavazadlový prostor. Vozy jsou typu 7+1 a vždy budou přistaveny s našimi profesionálními řidiči.

Osobní přepravu se snažíme maximálně přizpůsobit klientům na míru, proto zajišťujeme i doprovodné služby. Na přání tak vozy dovybavíme dětskou autosedačkou, nebo střešním boxem. Disponujeme také přívěsným vozíkem, který je zaopatřen plachtou, aby vaše zavazadla byla dovezena naprosto v pořádku.

Orientační ceny přepravy můžete nalézt zde. Máte-li zájem, neváhejte nás kontaktovat. Po sdělení Vašich požadavků a přání, Vám bezplatně a nezávazně sestavíme kalkulaci přímo na míru.   

Odvezme Vás bezpečně a pohodlně!

Fotografie vozidla